REMI NA OTOCI

Fudbaleri Olimpika i Krupe podijelili su bodove u derbiju začelja 14. kola m:tel Premijer lige, pošto su odigrali 1:1. Oba gola postignuta su sa bijele tačke. Prvo poluvrijeme gosti nešto bolji, ali nedovoljno i za promjenu rezultata. Pritisak se isplatio u drugom poluvremenu, kada Krupa dolazi prva do gola. Precizan ”s kreča” u 60. minuti bio je Nikolić. Ipak, slavlje gostiju pokvario je Lekanić šest minuta prije kraja, upisavši se u strijelci takođe iz penala.

OLIMPIK: Hadžić, Ojdanić, Barjaktarević (od 80. Hasanović), Muminović, Osmanović (od 80. Imamović), Karić, Perišić, Handžić, Nathan, Lekanić, Dujmović. Trener: Esad Selimović

KRUPA: Kolak, Karišik (od 53. Maksimović), Redžić, Makitan, Nikolić S, Dujaković (od 87. Svraka), Palić, Galić, Filipović, Vukmanović (od 70. Puzigaća), Andrejić (od 70. Blažević). Trener: Vladimir Ilić